Firmu pana Dvořáčka jsme si vybrali náhodně a trefili jsme se dobře. Je rychlý, spolehlivý a profesionání. Doporučujeme!
Čermákovi
zákazník
S vaší prací jsem byl opravdu velmi spokojen. A to nejen s kvalitou provedení, ale hlavně se způsobem komunikace a vaší spolehlivostí. Opravdu se mi nestává často, že by jakýkoliv řemeslník přesně dodržel, co slíbí, ozval se sám od sebe, a tak podobně. Toho si opravdu vážím.
J. Vyšehradský
zákazník
Rekonstrukci koupelny a WC v našem bytě realizovala firma p. Dvořáčka k naší velké spokojenosti a to jak příjemným jednáním, tak výbornou kvalitou provedené práce. Zcela bezproblémové bylo i zajištění odvozu sutě a udržování čistoty během rekonstrukce. Firmu p. Dvořáčka každému zájemci o novou koupelnu plně doporučujeme.
manželé Janečkovi
zákazník
Jak člověk pozná, jestli si vybral správně? Jednoduše, položí si otázku, zda by stejnou volbu provedl i podruhé. My můžeme říct, že ano. Ano, vybrali bychom si znovu pana Dvořáčka jako dodavatele a zhotovitele obkladů do koupelen a na toalety. S jeho prací jsme byli opravdu nadmíru spokojeni a doporučili bychom ho každému, kdo uvažuje o nové koupelně. Pan Dvořáček měl perfektní a profesionální přístup již od samého počátku naší spolupráce, od výběru dekoru dlažby až po realizaci a předání koupelen. Zkrátka vřele doporučujeme.
manželé Schneiderovi
zákazník
Stavební firmu Dvořáček vřele doporučuji. Pán Dvořáček nám dělal rekonstrukci koupelny a wc a byli jsme moc spokojeni, tak jsme ho znovu pozvali i na rekonstrukci garsonky v letošním roce a nelitujeme. Důležité bylo, že práce byla udělaná včas, moc kvalitně a rozpočet byl dodržen (vícepráce žádné nebo minimální, ale až po předchozí domluvě). Můžu jenom doporučit.
zákazník
Rád bych Vám tímto poděkoval za naši spolupráci na realizaci dvou rekonstrukcí. Byli jsme s Vašimi pracemi velmi spokojeni a rozhodně se na Vás v budoucnu budeme opět obracet. Stejně tak Vás i rádi doporučím i našim známým.
Jan Z.
zákazník
práce p. Dvořáčka & spol byla provedena na výbornou. Mnohokrát nám doporučil různé varianty řešení k naší úplné spokojenosti. Rozhodně doporučuji.
Luboš G.
zákazník